Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w bibliotece szkolnej powstała wystawka ULUBIONE KSIĄŻKI Z DZIECIŃSTWA NASZYCH NAUCZYCIELI. Towarzyszyła jej wystawa ALBUMY Z DAWNYCH LAT. Powstała ze zdjęć naszych nauczycielek z czasów dzieciństwa. Od czwartku uczniowie zgadywali, kto znajduje się na fotografiach. Jak się okazało sprawa wcale nie była taka prosta. Sami nauczyciele mieli problem z dopasowaniem nazwisk do zdjęć z dzieciństwa koleżanek… – Bezkonkurencyjny w typowaniu okazał się zespół z klasy 8b w składzie: Natalia Chruściel, Natalia Mańka, Lena Stachera, Maria Wilk. Dziewczyny dopasowały poprawnie aż 12 nazwisk! 👍 – 6 nazwisk odgadły dziewczyny z klasy 5b: Nadia Wiśniewska, Karolina Derebisz, Liliana Pietrasiak, Jowita Buczyńska i Lena Jeziorska. 👍 – 4 nazwiska poprawnie dopisała solo Wiktoria Silny z klasy 5a. 👍   Zwycięzcy otrzymali słodkie upominki. Gratulacje!