Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu bibliotecznego „Torba na książki”

Nagrody główne w konkursie zasponsorował przewodniczący Rady Rodziców, Pan Marek Jączyk. Bardzo dziękujemy!

🏆 I miejsce: Dawid Golda, kl. 7b – nagrodą jest podwójna wejściówka do będzińskiej hali sportowej „Arena” na cały sezon 2021/22.

🥇 II miejsce ex aequo: Julia Kwaśnik, kl. 6a, Michał Golda, kl. 4b, Julia Cyranowska, kl. 4c, Maria Wilk, kl. 8b – nagrodą jest myszka bezprzewodowa.

🥉 III miejsce ex aequo: Lena Stachera, kl. 8b, Anna Burgart, kl. 5b, Alicja Waluska, kl. 8a, Urszula Bolkowska, kl. 6a – nagrodą jest pendrive USB.

🏅Wyróżnienia:
Kinga Barańska, kl. 5b, Marta Broda, kl. 5b, Wiktoria Szatan, kl. 4 b, Ada Olesiejuk, kl. 6a.
🖍 Drobiazgi papiernicze dla wyróżnionych ufundowała biblioteka szkolna.

👉 Prace zostały ocenione przez Monikę Bengier – nauczycielkę plastyki i Izabelę Tumas-Matuszewską, bibliotekarkę.

👉 Bardzo dziękujemy uczniom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Naprawdę pięknie ozdobiliście płócienne torby na książki, dając im drugie życie! 👏