Działania proekologiczne są konieczne i niezbędne do tego, byśmy w przyszłości mogli cieszyć się zdrowiem i życiem na naszej planecie. W kształtowaniu świadomości ekologicznej wśród uczniów Ósemki pomoże wprowadzona dziś AKCJA SEGREGACJA. To już kolejne działanie dyrekcji i nauczycieli, którego celem jest edukacja najmłodszego pokolenia na rzecz dbałości o środowisko.

Tym razem na każdym piętrze ustawiono na szkolnych korytarzach kosze do segregacji odpadów.

Ponadto, na lekcjach z wychowawcą zostaną przeprowadzone zajęcia, podczas których uczniowie obejrzą przygotowaną przez panią dyrektor Karolinę Siwy prezentację multimedialną na temat właściwej segregacji odpadów.

Wierzymy, że te i kolejne proekologiczne działania podejmowane przez szkołę przyczynią się do wzrostu zaangażowania społeczeństwa w działania na rzecz świata wolnego od nadmiernej ilości odpadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *