8 listopada 2021 r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – organizowany przez wydawnictwo Amermedia Sp. z o.o.   Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i zdolności matematycznych uczniów. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów klas IV-VIII. W ciągu 45 minut rozwiązywali oni test składający się z 25 zadań, maksymalnie mogli zdobyć 100 punktów. Uczniowie przygotowując się do udziału w konkursie poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji matematycznej. 
Mamy przyjemność ogłosić, że tytuł laureata zdobyli:

Jakub Cegła kl. IV a
Franciszek Zaczkowski kl. IV c
Martyna Ziora kl. VI a

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *