Zapraszamy
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 14.00

Biblioteka szkolna prowadzona jest przez Izabelę Tumas - Matuszewską

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI SP NR 8 w BĘDZINIE

jest dostępny pod adresem: https://m005375.molnet.mol.pl/

  • Wyszukiwanie książek jest możliwe bez logowania się do katalogu. Rezerwacja książek i sprawdzenie stanu konta możliwa jest po zalogowaniu się do systemu.
  • Dzięki katalogowi internetowemu uczniowie mają możliwość przeglądania własnego konta wypożyczeń, czyli informacji o terminie zwrotu wypożyczonych książek.
  • Można logować się tymi samymi danymi, co do dziennika elektronicznego. Osoby chcące korzystać z rezerwacji książek i konta online proszone są o podanie do biblioteki maila używanego przez Państwa w logowaniu Vulcan. Następnie trzeba potwierdzić go w wiadomości przesłanej przez bibliotekę. 
  • Uczeń może też zalogować się na swoje konto podając własny adres e-mail-bibliotekarzowi. Mail ten będzie jego loginem. Potem wystarczy kliknąć w ikonkę kluczyka w prawym górnym rogu i zalogować się lub ustawić swoje hasło.

W katalogu znajduje się obecnie ok. 6 tys. książek zapisanych w bibliotece do 1996 roku. Książki wpisane do inwentarza przed tym rokiem będą sukcesywnie wpisywane do systemu.