im. Jana Pawła II w Będzinie

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W NASZEJ SZKOLE

KONKURS "KOLOROWE NUTKI"

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SÓWKACH

22 stycznia w grupie Sowy odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały taniec do "The Second Waltz" oraz wzięły udział w przedstawieniu. Dziękujemy wszystkim gościa za tak liczne przybycie.

BAL KARNAWAŁOWY

WIZYTA MIKOŁAJA W PSZCZÓŁKACH

STROIMY CHOINKĘ

KOLĘDOWANIE NIECH ZAPŁONIE W NAS TEN MAGICZNY BLASK

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

19 grudnia w naszej grupie odbyły się warsztaty. W ten dzień dzieci wraz z rodzicami zdobili bombki oraz śpiewali piosenki.Na koniec warsztatów dzieci otrzymały drobne upominki od pań oraz dzięki rodzicom prezent otrzmała cała grupa:) Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie.

WYCIECZKA DO TEATRU ORAZ SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia dzieci z grupy "Sowy" udały się do Teatru Dzieci Zagłębia na spektakl:"Kopciuszek". Dzieci po spektaklu spotkały się z Mikołajem, który wręczył im prezenty.

WIZYTA GÓRNIKA

4 grudnia nasze przedszkole odwiedził górnik. Odbyła się pogadanka na temat stroju górnika oraz jego niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy w kopalni.

11 LISTOPADA

9 listopada o godzinie 11.11 przedszkolaki uroczyście odśpiewały hymn narodowy. W ten sposób przedszkolaki uczciły 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

WIZYTA PANI POLICJANTKI

7 listopada nasze przedszkole odwiedziła pani policjantka. Pani policjantka przeprowadziła pogadankę z dziećmi na temat: zachowania się w sytuacji zagubienia czy pojawienia się obcej osoby.Pani policjantka pytała dzieci jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia czy poruszania się po drodze. Policjantka pokazywała dzieciom pozycję jaka należy przyjać w przypadku spotkania z bezpańskim psem. Oprócz pani policjantki odwiedziła nas również maskotka policyjna smok Klara. Bardzo dziękujęmy za te odwiedziny:)

ZUZIA Z SÓWEK NA KONKURSIE-"BĘDZIN-MOJA MAŁA OJCZYZNA"

WSPÓLNE ZABAWY

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

SAMODZIELNE PSZCZÓŁKI

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PSZCZÓŁKI

ZAJĘCIA SENSORYCZNE

TAK PRACUJEMY

ROBIMY I DEGUSTUJEMY SOK POMARAŃCZOWY

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniu 20 września 2018 roku przedszkolaki świętowały Dzień Przedszkolaka, który odbył się na Stadionie OSiR w Będzinie. Wszystkie dzieci zostały uroczyście przywitane oraz zostały wręczone prezenty (zestaw narzędzi) na ręcę reprezentanta każdej grupy przedszkolnej. Dzieci zaśpiewały hymn przedszkolaka a następnie wypuszczono pęk balonów na znak rozpoczęcia imprezy. Kolejno dzieci mogły korzystać z atrakcji jakie na ten dzień zostały dla nich przygotowane. Przedszkolakom ta uroczystość bardzo się podobała.