KONKURS SZKOLNY DLA KLAS 4-8

Daj drugie życie torbie płóciennej!

Regulamin konkursu:

1. Przyjdź do biblioteki i odbierz torbę płócienną.
2. Technika ozdabiania torby jest dowolna: na materiale możesz namalować, wyhaftować lub wyszyć zaprojektowany i wykonany przez Ciebie rysunek/napis nawiązujący do tematyki bibliotecznej lub książkowej.
3. Gotowy projekt przyszyj lub przyklej na zadrukowanej (reklamowej) powierzchni torby. Możesz też zadrukować torbę stemplami o dowolnych kształtach wykonanymi z ziemniaka – do tej techniki najlepiej użyć trwałych farb akrylowych.
4. Oddaj swoją spersonalizowaną torbę do biblioteki w terminie do 3 grudnia 2021 r.
5. Przy ocenie prac konkursowych komisja będzie brała pod uwagę: estetykę pracy, pomysłowość i samodzielność wykonania.
6. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie wspaniałych nagród ufundowanych przez sponsora – przewodniczącego Rady Rodziców Pana Marka Jączyka nastąpi 6 grudnia.

Konkurs organizuje biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielką plastyki.

Po wręczeniu nagród każdy będzie mógł odebrać swoją torbę.

Do dzieła!