MISIOWA REKLAMA BIBLIOTEKI W DNIU PLUSZOWEGO MISIA

Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie klasy 1-3 zostały zaproszone do specjalnej sesji w naszej bibliotece, bo przecież kto zareklamuje bibliotekę i jej zbiory lepiej, niż dzieciaki ze swoimi ulubionymi misiami (i innymi pluszakami)? 🙂
Chętni uczniowie przynieśli więc swoje ulubione maskotki i zgodzili się zapozować z nimi w sesjach tematycznych: reklamowaliśmy książki dotyczące czytania i biblioteki, książki psychologiczne dla dzieci, duże książki (z małymi misiami) i małe książki (z dużym misiem), a także serię “Czytam sobie” – i oczywiście ulubione książki uczniów!
Misie pozowały też solo: reklamując stare (ale jare) czasopisma dziecięce (“Miś”, “Świerszczyk” i “Płomyk”), a także dawne komiksy.
Zobaczcie, jak kolorowo było dziś u nas!

Wszystkie zdjęcia do obejrzenia na Facebooku biblioteki:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1074220446674973&id=358576084906083

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W 8 KLASACH

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dziewczyny z 8 klas na zajęciach opiekuńczych z panią Agnieszka Pustelnik tworzyły projekty maskotek. Uczennice poznały genezę powstania tego święta, ciekawostki z nim związane i rozwijały umiejętność pracy w zespole.

Uczniowie klasy 2 a, w tak ważnym dniu, postanowili przedstawić kolegom i koleżankom swoich pluszowych przyjaciół. Misie cały dzień towarzyszyły nam podczas zajęć, a kiedy zadzwonił dzwonek na “do widzenia” nie chciały opuścić naszej szkoły. Bo u nas jest FAJNIE!