Szanowni Państwo,

w obliczu kryzysu, którego jesteśmy świadkami oraz ogromnej liczby uczniów z Ukrainy, którzy uczą się w naszych szkołach, zapraszamy na bezpłatną konferencję Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach, która odbywa się w formule online:

„W OBLICZU KRYZYSU”.

Moje Bezpieczne(?) Dziecko – od bezpiecznego dorosłego do bezpiecznego dziecka

Podczas konferencji będzie mowa o tym jak rozmawiać o kryzysie z uczniami i ich Rodzicami, o tym jak wspierać ucznia z doświadczeniem migracji. Postawione zostanie pytanie jak nauczyciele i rodzice, powinni radzić sobie z emocjami w obliczu kryzysu.

Konferencja odbędzie się 9 marca 2022 r. w godz. 17:00 – 20:00.

Link do rejestracji: https://www.metis.pl/szkolenia/Itemid,7/task,view/id,8510/t,w.obliczu.kryzysu.moje.bezpieczne.dziecko.od.bezpiecznego.doroslego.do.bezpiecznego/

Z poważaniem

Danuta Maćkowska

Dyrektor

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Departament Edukacji, Nauki i Współpracy z Młodzieżą